RC Lodě

Odběr novinek

RC 2,4 Ghz plachetnice katamaran 710 mm RTR - červená

Nové

Plachetnice - katamaran o výšce 710 mm, plně vybavený RTR set s 2kanálovou 2,4GHz soupravou. Plastové trupy, odnímatelný uhlíkový stěžeň s plachtou a odnímatelné plastové kýly pro snadnou přepravu a bleskurychlou přípravu k plavbě.

Více informací

Tento produkt již není na skladě


Zlevněný produkt, bez věrnostních bodů.


2 476 Kč s DPH

3 376 Kč

-900 Kč

Více informací

RCkáně testy informace 28.10.2023

Krásně provedený Katamaran na dálkové ovládání poháněn větrem má 2, 4 Ghz vysílač a ovládaný je směr jízdy a také plachta a to vše proporcionálně. A jezdí opravdu parádně vše funguje jak má a díky provedení katamranu umí jezdit i sloušnou rychlostí. Určitě doporučujeme.   

BINARY je úhledný malý model plachetnice - katamaranu, se kterým si výborně zajezdíte na menších vodních plochách. Díky malým rozměrům a snadno demontovatelnému stěžni a kýlům je to jednoduše přepravitelný věrný společník na víkendové výpravy nebo dovolenou u vody. Stačí jenom čtyři tužkové alkalické baterie nebo akumulátory do vysílače a tři mikrotužkové pro přijímač, nasadit kýly a upevnit stěžeň a plachty - a můžete vyrazit. BINARY je totiž dodáván jako RC set - předmontovaná plachetnice s nainstalovanou elektronikou a dvoukanálovým proporcionálním vysílačem 2.4GHz.

Trupy lodi jsou plastové s uhlíkovým středovým podélníkem, k němuž se upevňuje stěžeň a plachty. Kýly jsou odnímatelné, zasouvají se do plastových držáků bez potřeby upevňovacích šroubů nebo matic. Snadný přístup k prostoru pro přijímačové akumulátory a servům s přijímačem zaručují odnímatelné krytky.

Stěžeň je z uhlíkové trubky, ráhna jsou plastová; plachty jsou vyrobeny z pevné syntetické tkaniny odolné proti roztržení, cípy plachet jsou zesíleny nalepenou plastovou fólií. Nepohyblivé lanoví (ze super pevných nití Dyneema) s obvyklými napínáky umožňuje dle potřeby nastavovat polohu stěžně.

Palubní elektroniku napájejí tři AAA (mikrotužkové) akumulátory nebo alkalické baterie.

Dvoukanálový vysílač je vybaven digitálními trimy (se zvukovou signalizací polohy), takže umožňuje jednoduché nastavení a pohodlné řízení modelu. Přijímač je umístěn ve vodotěsném pouzdře. Pro ovládání lodi je namontováno jedno mikroservo pro kormidlo a druhé mikroservo s dlouhou pákou pro ovládání plachet.

Výuku plachtění vám usnadní návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křižování...už pro vás nebudou žádným tajemstvím!

Spolu s lodí je dodáván plastový stojánek, který poslouží při přípravě lodi k plavbě a v dobách mimo jachtařskou sezónu vám umožní proměnit BINARY v elegantní bytový doplněk.

Délka [mm]400
Šířka [mm]255
Výška [mm]710
Výška stěžně [mm]565
Plocha plachet [dm2]7.9
Plocha kosatky [dm2]2.6
Plocha vratiplachty [dm2]5.3
Hmotnost [g]360
Ovládané funkceLK,NP
Náročnost stavbyS0
Náročnost pilotážeP1

RC set obsahuje RTR

  •  RC Plachetnici katamaran osazenou elektronikou připraveno k vyplutí
  • 2, 4 Ghz proporcionální ovládání
  • stojánek

Budete nutně potřebovat už jen 4 x AA tužkovou baterii do vysílačky a 3 x AAA mikrotužku do modelu plachetnice kvalitní alkalické vydrží cca 12 hodin chodu vysílače a cca 10 hodin jízdy lodě, také jistě lze použít nabíjecí baterie, pokud nemáte - vše najdete dole v příslušenství

Recenze

Napsat recenzi

RC 2,4 Ghz plachetnice katamaran 710 mm RTR - červená

Plachetnice - katamaran o výšce 710 mm, plně vybavený RTR set s 2kanálovou 2,4GHz soupravou. Plastové trupy, odnímatelný uhlíkový stěžeň s plachtou a odnímatelné plastové kýly pro snadnou přepravu a bleskurychlou přípravu k plavbě.

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.