Kategorie

Odběr novinek

Blog - Novinky

Změna majitele eshopu

Milí zákazníci, oznamujeme Vám důležitou změnu v našem e-shopu. Chtěli bychom vás informovat, že jsme předali provoz a vlastnictví našeho e-shopu novému majiteli. Nový majitel je Lucie Dostálová. Jsme přesvědčeni, že tato změna přinese řadu výhod a inovací, které vám umožní ještě pohodlnější a efektivnější nákupy.
Read more
EPP - Nejlepší a nejodolnější materiál současnosti na výrobu Letadel na dálkové ovládání

Nejlepší a nejodolnější materiál současnosti na výrobu Letadel na dálkové ovládání určených pro děti a začátečníky je extrudovaný polypropylen zkratka (EPP). Není to polystyrén. Struktura materiálu je vzhledově téměř stejná jako u polystyrénu, rozdíly jsou ale značné.
Read more
 Poděkování a co bude nového v roce 2023

Velice děkujeme za přízeň a podporu v roce 2022. Bez Vás by to nešlo. Pro rok 2023 máme řadu novinek a vylepšení
Read more
Bitcoin platby

Nově zařazujeme platební metodu skrze Bitcoiny. Platba Bitcoiny je automatizovaná, ale ověření platby může trvat i několik hodin.
Read more
Splátkový systém HomeCredit

Nově zařazujeme na eshop splátkový systém HomeCredit. Na konci každé objednávky nyní máte možnost ihned přejít do aplikace HomeCredit a uzavřít půjčku. Půjčka je obvykle schválena do několika hodin.
Read more
Nově modely Pelikán a Astra

Nově zařazujeme kompletní sortiment největšího dovozce v ČR Pelikán Daniel - 35 tisíc produktů Letadel, Dronů, Aut, Vrtulníků, Lodí a veškerého příslušenství ze světa RC Modelů.
Read more
DJI - F300 Phantom GPS za neuvěřitelnou cenu

RC set kvadrokoptéry s autopilotem NAZA-M V2 s GPS, 6-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, LiPo aku a nabíječem kompletně připravený k letu. Limitované množství nyní na našem eshopu. Do vyprodání zásob. Nabídka, která se již nebude opakovat.
Read more
Legenda je zpět - Extreme stunt

Naskladněno na poslední chvíli. Legendární RC auto, Extreme Stunt je zpět za ještě lepší cenu. Tento legendární model RC STUNT auta je ideální pro všechny věkové kategorie.
Read more