Kategorie

Novinky

Bitcoin platby

Nově zařazujeme platební metodu skrze Bitcoiny. Platba Bitcoiny je automatizovaná, ale ověření platby může trvat i několik hodin.
Read more
Splátkový systém HomeCredit

Nově zařazujeme na eshop splátkový systém HomeCredit. Na konci každé objednávky nyní máte možnost ihned přejít do aplikace HomeCredit a uzavřít půjčku. Půjčka je obvykle schválena do několika hodin.
Read more
Nově modely Pelikán a Astra

Nově zařazujeme kompletní sortiment největšího dovozce v ČR Pelikán Daniel - 35 tisíc produktů Letadel, Dronů, Aut, Vrtulníků, Lodí a veškerého příslušenství ze světa RC Modelů.
Read more
DJI - F300 Phantom GPS za neuvěřitelnou cenu

RC set kvadrokoptéry s autopilotem NAZA-M V2 s GPS, 6-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, LiPo aku a nabíječem kompletně připravený k letu. Limitované množství nyní na našem eshopu. Do vyprodání zásob. Nabídka, která se již nebude opakovat.
Read more
Legenda je zpět - Extreme stunt

Naskladněno na poslední chvíli. Legendární RC auto, Extreme Stunt je zpět za ještě lepší cenu. Tento legendární model RC STUNT auta je ideální pro všechny věkové kategorie.
Read more
RC model v MOD 1 nebo v MOD 2?

Jste začátečník a nevíte v jakém MODU si máte koupit ovládání u RCmodelů?  Nevíte co je to  Mod 1 nebo Mod 2 u RC modelů Letadel, Vrtulníků, Koptér, Dronů a podobně.
Read more
Jak vybrat dárky pro sourozence?

Jak vybrat dárky pro sourozence, aby si vzájemně nezáviděli? Řešení je jednoduché. Stejný model, jiná barva, vysílačky co se neovlivňují! Oba dva si mohou nerušeně hrát v jedné místnosti a vy máte klid.
Read more
Trhák letošních Vánoc

Najít vánoční dárek pro otce, syna, manžela je každý rok pořádný problém a to samé platí o nalezení kvalitního dronu, ze kterého bude mít obdarovaný velkou radost. Představujeme Vám nejlepší kvadrokoptéru do 5 000 Kč.
Read more
Zakázková výroba RC modelů

Obrátila se na nás společnost Vodafone, abychom ji sestrojili malá RC autíčka pro demonstraci Navigační aplikace pro snadné parkování.
Read more
Servis RC modelů - Hledání letadla

RC Káně provozuje odborný servis RC modelů pro záruční i pozáruční opravy. Občas se k nám však dostanou perličky o které se musíme podělit. Kontaktoval nás klient, že si lítal s RC letadlem nad polem kukuřice a najednou mu vypadl signál z vysílačky a letadlo zahučelo do vzrostlé kukuřice.
Read more