RC vrtulníky

RC vrtulníky

V kategorii RC vrtulníky najde pro sebe ideální model úplně každý. Především než na velikost naší nabídky se u RC vrtulníků zaměřujeme na kvalitu, dobrý poměr cena / výkon a dobrou dostupnost náhradních dílů. I proto každý model před zařazením do naší nabídky důkladně testujeme, zda splňuje naše požadavky na dobré letové vlastnosti a potřebnou odolnost. Nabízíme vám dvourotorové RC vrtulníky určené pro úplné začátečníky, jednorotorové pro zkušenější uživatele, ale i kvadrokoptéry. Velice rádi vám s výběrem toho pravého vrtulníku pro vás pomůžeme, neváhejte se na nás kdykoli obrátit, jsme vám téměř neustále k dispozici na telefonu i mailu.

RC vrtulníky  Počet produktů: 14

Podkategorie

 • Pro začátečníky

  RC vrtulníky pro začátečníky se vyznačují především dobrou stabilitou, snadnou ovladatelností a jednoduchým nastavením. Nejběžnější je u vrtulníků pro začátečníky dvourotorová konstrukce, zajišťující klidný stabilní let. Do začátečnických modelů ale můžeme zařadit i některé jednorotorové stroje, které vynikají klidným stabilním letem, díky použití moderní řídící elektroniky a pokročilé konstrukci.

 • Pro mírně pokročilé
 • Pro pokročilé

  RC modely vrtulníků pro pokročilé uživatele uživatele vždy využívají pokročilou jednorotorovou konstrukci. Díky ní je vrtulník obratnější, rychlejší a lépe odolává větru, takže je vhodný i pro venkovní létání. Jejich ovládání ale vyžaduje více cviku a trpělivosti. Odměnou pro vás budou bohaté letové možnosti.

 • S kamerou

  RC modely vrtulníků s kamerou.

 • Náhradní díly

  Zde naleznete náhradní díly pro všechny modely RC vrtulníků, které najdete v naší nabídce. Každý RC vrtulník má svoji podkategorii, což vám výběr náhradního dílu usnadní. Všechny dostupné díly máme přímo na našich skladech, takže je jsme schopni expedovat do 24 hodin od objednání. Pokud si s výběrem náhradních dílů nevíte rady nebo jste nenašli to, co hledáte, neváhejte se na nás obrátit.

na stránku
Zobrazeno 1 - 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 - 12 z 14 položek