Short Course

Traxxas Desert Prerunner 1:18 4WD RTR modrý (TRA76064-1-BLU)

TRA76064-1-BLU

Nové

LaTrax Desert Prerunner je cenově dostupný off-road RC model auta v měřítku 1:18 od Traxxasu. Špičková kvalita, náhon 4WD, RC souprava v pásmu 2.4 GHz, vodě odolný regulátor, kovové převody diferenciálů a voděodolné servo řízení. Vše co potřebujete, je obsahem balení.

Více informací

Tento produkt již není na skladě


Zakoupením produktu nasbírate až 38 věrnostních bodů. Váš košík bude mít celkem 38 bodů které můžete proměnit na slevový kupón v hodnotě 38 Kč.


3 894 Kč s DPH

Parametry

Šířka171 mm
Hmotnost572 g bez akumulátoru
Délka309 mm
Měřítko1:18
TypSCT
AkumulátorNiMH 7.2 V 1200 mA s Traxxas iD konektorem
Rozvor164 mm
MotorStejnosměrný řady 380
Náhon4WD
NabíječNa 12 V s nabíjecím proudem 2 A
Světlá výška podvozku15 mm
RC soupravaLaTrax TQ 2.4 GHz
KolaOff-road s disky 1.8/1.4"

Více informací

Traxxas rozšiřuje svoji nabídku o novou značku - LaTrax. V minulosti byla značka LaTrax velmi populární, a tak přišel čas ji znovu oprášit. Klíčovým vlastností aut LaTrax je jejich příznivá cena při zachování vynikající kvality a voděodolné* elektroniky. Modely Latrax Rally a Teton logicky doplňuje Desert Prerunner v měřítku 1:18.

Konstrukce

LaTrax Desert Prerunner je short course truck v měřítku 1:18, náhon 4WD, voděodolný* regulátor a servo řízení. Pohon je tvořen stejnosměrným motorem a dvěma diferenciály s kovovými převody. Šasi je vyrobeno z nylonu plněného skelnými vlákny. Díky jeho promyšlené konstrukci se podařilo maximálně snížit jeho těžiště, a tím i zlepšit jízdní vlastnosti. Novinkou je prodloužené šasi, které pomáhá zlepšit stabilitu a přesnost řízení.

Kovové ozubené kola diferenciálů

Model je osazen dvěma diferenciály s ocelovými ozubenými koly (obj. č. TRA7579X), což zaručuje vysokou odolnost a spolehlivost. Výstupní hřídele diferenciálu uloženy v kuličkových ložiskách.

Nezávislé zavěšení kol

Samozřejmostí je nezávislé zavěšení kol. To umožňuje účinně absorbovat nárazy bez ovlivnění ostatních kol. Pneumatiky jsou vyrobeny z vysoce přilnavé směsi zajišťující dobrou adhezi na široké škále povrchů. Tlumiče jsou, jak bývá u Traxxasu obvyklé, olejové.

Elektronický regulátor LaTrax s podporou LiPo akumulátorů

V modelu je nainstalován voděodolný* stejnosměrný regulátor LaTrax. Na regulátoru lze nastavit 3 jízdní módy (vpřed/brzda/zpátečka, vpřed/brzda, nebo tréninkový režim s 50% výkonem regulátoru). Tréninkový režim je vhodný pro např. děti.

Dále lze nastavit typ akumulátorů - buď NiMH nebo i LiPol. Takže do modelu můžete bez obav nainstalovat i vysokokapacitní LiPol akumulátor. Samozřejmostí je možnost kalibrace pro jiné typy vysílačů.

Volantový vysílač LaTrax TQ

Traxxas Teton je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC soupravou v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články, volitelně můžete použít i nabíjecí NiMH akumulátory.

Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení kol (tj. aby model je rovně, pokud je volant ve středové pozici). Indikace stavu baterií ve vysílači je indikována LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení (pokud byste chtěli vysílač použít pro řízení jiných modelů).

Snadný přístup k baterii

Baterie je v šasi modelu upevněna prostřednictvím dvířek, které jsou zajištěny pouze jednou sponkou. Výměna baterie v šasi je otázkou pouze několika vteřin. Baterie je osazena konektorem Traxxas s technologií Traxxas iD (automatická identifikace typu baterie iD nabíječi Traxxas).

Klíčové vlastnosti RC modelu auta Traxxas Desert Prerunner 1:18
  • Nově 6-ti článkový NiMH akumulátor 1200 mAh s Traxxas iD konektorem a automatickým rychlo nabíječem na 12 V
  • RC model auta Traxxas Desert Prerunner 1:18 je kompletně sestaven a připraven k jízdě. Vše co potřebujete, je obsahem balení.
  • Povedený design karosérie, 2 barevné motivy karosérie, k dispozici je i nenabarvená karosérie.
  • Kovové převody diferenciálů pro maximální odolnost
  • Šasi je vyrobeno z odolného nylonu plněného vlákny.
  • Náhon 4WD na všechna kola, pohon stejnosměrným motorem řady 370.
  • Voděodolný* regulátor, tři jízdní módy, podpora LiPol akumulátorů a kalibrace na jiné vysílače.
  • Voděodolné* servo řízení Traxxas 2065.
  • Dvoukanálová volantová RC souprava 2.4 GHz.
  • Pneumatiky jsou vyrobeny z měkké směsi pro vynikající přilnavost.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.Recenze

Napsat recenzi

Traxxas Desert Prerunner 1:18 4WD RTR modrý (TRA76064-1-BLU)

Traxxas Desert Prerunner 1:18 4WD RTR modrý (TRA76064-1-BLU)

LaTrax Desert Prerunner je cenově dostupný off-road RC model auta v měřítku 1:18 od Traxxasu. Špičková kvalita, náhon 4WD, RC souprava v pásmu 2.4 GHz, vodě odolný regulátor, kovové převody diferenciálů a voděodolné servo řízení. Vše co potřebujete, je obsahem balení.

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.