Pro začátečníky

Hobbyzone Champ 0.7m SAFE+ BNF (HBZ5480EU)

HBZ5480EU

Nové

Mikro RC model letadla Champ SAFE+ RTF. Pohon střídavým motorem, obsažena je pohonná LiPol akumulátor a nabíječ se síťovým zdrojem. Pokročilá technologie AS3X společně s GPS usnadní začátečníkům létání s modelem. Verze bez vysílače.

Více informací

Tento produkt již není na skladě


Zakoupením produktu nasbírate až 38 věrnostních bodů. Váš košík bude mít celkem 38 bodů které můžete proměnit na slevový kupón v hodnotě 38 Kč.


3 894 Kč s DPH

Parametry

Délka462 mm
Rozpětí694 mm
BaterieLiPol 280mAh 2S 30C
Letová hmotnost105 g
Elektro pohonBL180 Brushless Outrunner 2500Kv
Nosná plocha7,4 dm²
Plošné zatížení14 g/dm²

Více informací

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model letadla Champ SAFE+, pohonný LiPol akumulátor 7.4 V 280 mAh, nabíječ se síťovým zdrojem, tužkové baterie do vysílače a návod k použití. Pro zprovoznění potřebujete pouze vysílač Spektrum s modulací DSM2 / DSMX.

Charakteristika

Mikro RC model letadla Champ SAFE+ BNF pro začínající piloty s řadou funkcí usnadňujících první kroky. Pokročilá technologie AS3X společně s GPS usnadní začátečníkům létání s modelem. Champ SAFE+ je vyroben z lehké pěnové hmoty, řízeny jsou směrovka, výškovka, křidélka a motor. Model pohání střídavý motor řady 180, regulátor je integrovaný v přijímači, stejně jako 2 serva řídicí ocasní plochy. Serva křidélek jsou samostatná. 2S 7,4V 30C. Nabíječ je přiložen Celectra™ 2S 7,4V se síťovým AC adaptérem.

Model pohání střídavý motor řady 180, regulátor je integrovaný v přijímači, stejně jako 2 serva řídicí ocasní plochy. Serva křidélek jsou samostatná. 2S 7,4V 30C. Nabíječ je přiložen Celectra™ 2S 7,4V se síťovým AC adaptérem.

Koncepce modelu je určena pro začínající piloty s cílem maximálně usnadnit první kroky a pomoci s řízením. Model je proto vybaven nejpokročilejšími funkcemi a technologiemi. Základem je stabilizace AS3X, která eliminuje vliv turbulence a automaticky srovnává model do původní polohy. Díky zabudovanému GPS systému model umí sám přistát, funkce Panika umožňuje uvést model zpět do stabilní letové pozice. Povel ke kroužení nad místem startu, virtuální plot a možnosti letových režimů s omezením letové obálky výrazně omezí chyby začátečníka.

Stabilizace AS3X

Díky AS3X stabilizaci můžete s modelem létat i za větrného počasí (rychlost větru do 18 km/hod). Stabilizace AS3X automaticky provádí neustálé drobné korekce směru letu a tím snižuje pracovní zatížení pilota, který se může věnovat pouze samotné pilotáži.

Automatické přistání

Díky zabudovanému GPS systému umí Champ SAFE+ sám přistát na místo startu. Při létání v obtížnějších terénních podmínkách můžete korigovat místo přistání pomocí vysílače.

Kroužení nad místem vzletu

Stiskem tlačítka Champ SAFE+ automaticky přilétne nad bod vzletu a bude kroužit ve výšce asi 20 m. Jakmile je příkaz zrušen, máte plnou kontrolu nad letadlem a může pokračovat v letu.

Virtuální hranice letu

Je snadné nechat RC letadlo zalétnout příliš daleko, ale s tímto modelem se netřeba obávat, protože díky virtuální hranici letadlo neuletí. Když se Champ SAFE+ dostane do určité vzdálenosti, automaticky se otočí zpět. Poté je ihned obnoveno kontrola nad modelem.

Funkce Panika

Pokud ztratíte kontrolu nad Champ S+, stačí přepnout do režimu Začátečník a uvolnití ovládací páky. Technologie SAFE® Plus vrátí letadlo do vodorovného letu.

Technologie SAFE plus

Omezení letové obálky nedovolí modelu Champ S+, aby se dostal do extrémních letových poloh. Díky volitelným letovým režimům Začátečník, Pokročilý a Expert se upraví hodnota náklonu při letu tak, že v režimu Začátečník jsou reakce kormidel omezeny nejvíc, v režimu Pokročilý méně a v režimu Expert nejsou žádná letová omezení.

Vlastnosti RC modelu Hobbyzone Champ SAFE+
 • Exkluzivní SAFE® Plus technologie od Horizon Hobby
 • 3 letové režimy: Začátečník, Pokročilý, a Expert
 • Inovativní technologie pro automatické přistání
 • Funkce Panika, stabilní let je obnoven pouhým uvolněním pák
 • Holding Pattern umožňuje kroužení pouhým stiskem jediného tlačítka
 • Virtuální plot chrání nedovolí zalétnout příliš daleko
 • Odolná a lehká konstrukce
 • Lze nainstalovat FPV kompatibilní kameru a headset (prodává se samostatně)
 • LiPol baterie 280mAh 2S 7.4V 30C pro dlouhý letový čas
 • Výkonný střídavý motor řady BL180 2500 ot/min/V
 • Verze bez vysílače je určena pro ty, kteří již vlastní vysílač
Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete pouze vysílač Spektrum s modulací DSM2/DSMX (DXe, DX5e a vyšší). V balení je vše potřebné k letu, stačí nabít baterie, prostudovat manuál a začít létat.
Recenze

Napsat recenzi

Hobbyzone Champ 0.7m SAFE+ BNF (HBZ5480EU)

Hobbyzone Champ 0.7m SAFE+ BNF (HBZ5480EU)

Mikro RC model letadla Champ SAFE+ RTF. Pohon střídavým motorem, obsažena je pohonná LiPol akumulátor a nabíječ se síťovým zdrojem. Pokročilá technologie AS3X společně s GPS usnadní začátečníkům létání s modelem. Verze bez vysílače.

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.