OBROVSKÉ NOVOROČNÍ SLEVY

Soubojové tanky 2,4 Ghz s možnou dobou jízdy 120 minut

RA88967

Nové

Nové soubojové Tanky v provedení Tigra a Leoparda s ovládáním v pásmu 2,4 Ghz vylepšené realistické zvukové moduly umocní souboj nejen doma, ale i v náročném venkovním terénu. Součástí setu je vše potřebné, rozbalíte a bitva může okamžitě začít.  

Více informací

Není Skladem - Kontaktujte nás


Zlevněný produkt, bez věrnostních bodů.


1 690 Kč s DPH

1 890 Kč

-200 Kč

Více informací

Bojující tanky - RC sada nově s ovládáním 2,4Ghz s možnou udobou jízdy až 120 minut

Tanky nově umožňují souboje až 12 tanků najednou!   

Perfetní dárek pro : sourozence, kamarády, pro děti, pro muže a tatínky.

  Vše je zcela bezpečné, tanky nestřílí žádné kuličky a podobně. Nehrozí tak zranění, zasažení do oka a podobně.

RC Káně komentář : Tuto sadu tanků máme velice dobře otestovanou a jedná se o nejlepší výrobek v poměru ceny a kvality na světovém trhu. Souboj s těmito tanky je velice chytlavý a je tak o zábavu postaráno. Také výkon motorů a převodovky je na výbornou a to oceníte v náročném terénu, trávě, kamenech a podobně. Garantujeme originální výrobek. Na trhu je již několik zdařilých napodobenin, které pouze vypadají stejně a často jim padají pásy a podobně.

Máte chuť účastnit se tankové bitvy? Vyhlašte tedy "válku" Vašemu příteli s naší soupravou bojujících tanků. Sada obsahuje dva strach nahánějící obrněné vozy, které dávají příležitost zažít vzrušující atmosféru skutečné tankové bitvy. Modely simulují realistický zvuk válečných strojů jako zvuk motoru, střelba z děla, vynikajícími rychlými reakcemi, natáčení věže až o 300 stupňů, rychlé změny rychlosti, směru a výše (zaměření) hlavně kanónu o 30 stupňů.
Toto vše je řízeno jednoduchými ovladači. Za bouřlivého řevu motorů bitevních tanků můžete zaměřit infračerveným leaserovým paprskem například soupeřovu palivovou nádrž. Po simulaci výstřelu led diody na věži tanku indikují zásah. Tento manévr Vás učiní vítězem bitvy. Pravidla hry jsou zakódována v samotné elektronice našich modelů, nic není třeba domýšlet. Bitvu můžete vést jak uvnitř Vašeho pokoje, tak na suchém povrchu venku za příznivého slunečního dne. Pásy tanků s velice kvalitním povrchem se snadno přizpůsobí různým terénům.
Detailně propracované modely snadno přilákají a nenechají v klidu pozornost Vašich přátel. Provoz modelů by měl být vždy pod dohledem dospělé osoby, aby nedocházelo ke střetům s veřejnými činitely státu :)

Technická specifikace:

Délka: 270mm, Šířka: 110mm
Ovladač: 4 kanálový 2,4Ghz
Délka provozu na jedno nabití přiloženého bateriového packu: cca 30 minut, doba nabíjení: 2 - 3 hodiny
Délka dosahu ovladače: cca 10m
Směr pohybu tanků: dopředu, dozadu, doprava, doleva, otáčení na místě protisměrným chodem pásů 
Rychlost: cca 4 km/hodinu
Napájení: pohon tanků zajišťují nabíjecí paky, které jsou součástí setu
Ovladač 2,4 Ghz: 2x AA baterie tužkové (AA 1,5V), nejsou součástí setu
Provozní frekvence ovladače: 27/35/40 Mhz
Simulace zvuku motoru a výstřelu z kanónu s LED indikátory zásahu, zvuková simulace střelby z těžkého kulometu. Výstřel z pancéřového děla je provázen zvukem a také zpětným rázem celého tanku. 

Obsah balení:
2 x soubojový tank včetně instalované elktroniky (soubojový modul, zvukové efekty)
2 x ovladač tanků s ohebnou anténou, což je velice praktické, anténu děti neulomí, tak jako tomu bývá u teleskopických antén.
2 x nabijecí bateriový pack pro pohon tanků
2 x adaptérový nabíječ napájený ze sítě 240 V

Do vysílače (ovladače) tanků budete potřebovat 2x AA tužkovou baterii, kterou najdete níže v příslušeství, baterii postačí kvalitní alkalické a nebo lze použít nabíjecí baterie - doba provozu ovladače na alkalické baterie je cca 20 hodin

Pro prodloužení doby jízdy tanků  až na 120 minut na jedno nabití, můžete níže dokoupit akupack s kapacitou 2000 mAh

 

Recenze

Napsat recenzi

Soubojové tanky 2,4 Ghz s možnou dobou jízdy 120 minut

Soubojové tanky 2,4 Ghz s možnou dobou jízdy 120 minut

Nové soubojové Tanky v provedení Tigra a Leoparda s ovládáním v pásmu 2,4 Ghz vylepšené realistické zvukové moduly umocní souboj nejen doma, ale i v náročném venkovním terénu. Součástí setu je vše potřebné, rozbalíte a bitva může okamžitě začít.  

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.