Elektrické longboardy

Yuneec EGO2 E-Longboard Deep Mint EU (EGO2CREU002)

EGO2CREU002

Nové

Skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave EU s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, dálkový ovladač, nový inteligentní pohon, délka 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Zelené zbarvení.

Více informací

Tento produkt již není na skladě


Zakoupením produktu nasbírate až 66 věrnostních bodů. Váš košík bude mít celkem 66 bodů které můžete proměnit na slevový kupón v hodnotě 66 Kč.


6 649 Kč s DPH

Parametry

Šířka250 mm
Hmotnost6300 g
Doba nabíjeníPřibližně 3,5 hod
Délka960 mm
RychlostMax. 20 km/hod
Nosnost100 kg
DojezdMax. 30 km
SklonMax. 10%

Více informací

Nejnovější model E-GO řady je vybaven 12 mm silnou deskou z osmi vrstev kompozitních dřevěných plátů, které zajišťují pružnost a odolnost, 2 jízdními a rychlostními režimy pro přizpůsobení se potřebám každého jezdce a výkonným 400 W motorem. E-GO2 disponuje všemi kvalitami, které u elektrického longboardu vyhledáváte. Skateboard pohání výkonný 400 W motor, ovládání rychlosti jízdy lze speciálním bluetooth ovladačem nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. V boxu na spodní straně desky je umístěna baterie s elektronikou. Nosnost skateboardu je 100 kg.

Ovladač

Bezdrátový E-GO2 Bluetooth dálkový ovladač dokonale padne do dlaně Vaší ruky, intuitivní ovládání posuvným sliderem na ovladači si osvojíte během chvilky a budete se moci soustředit a užívat si samotou jízdu. Integrované LED diody a vibrace na ovladači Vás informují o stavu baterie. Zrychlení a zpomalování je zcela intuitivní. Při posunutí takového slideru směrem dozadu se aktivuje režim brzdění. Je možné nastavit dvě úrovně rychlosti jízdy, a to velmi jednoduše pomocí ovladače. Značka želva značí pomalou reakci na přidání plynu. Značka zajíc značí rychlejší odezvu na přidání plynu.

Kolečka

Kolečka jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Tuhost náprav lze individuálně nastavit přiloženým klíčem přesně podle Vašich představ. Za pomocí silentbloku a matice si nastavujete individuální tuhost pro zatáčení, pokud matici utáhnete je tuhost větší, pokud ji odtáhnete, je tuhost menší. Kolečka jsou vybavena velmi kvalitními kuličkovými ložisky.

Montážní klíč

Montážní klíč je vybaven vším, co byste na longboardu mohli jen potřebovat od povolení matice pro nastavení tuhosti až po imbusový šroubovák pro odtažení baterie, nebo řídící jednotky. Je to tzv. systém ALL in One

Motor

Pohonná jednotka longboardu je tvořena vysokovýkonným 400 Watovým motorem s velkým točivým momentem, který má vlastní ventilátor pro chlazení. Motor má řadu senzorů pro přesný chod. Nazývá se tedy senzorický. Regulátor komunikuje s motorem pomocí senzorů. Díky tomu jste schopni ujet až 30km vzdálenost. Motor s pohonným kolem je zpřevodován řemenem pro lepší efektivnost.

Regulátor s řídící jednotkou

Díky nejmodernější technologii má longboard řídící jednotku a regulátor pro ovládání motoru v jedné krabičce. Regulátor zapomocí senzorů v motoru vyhodnocuje situaci a díky tomu lze šetřit úsporně energii v bateriích.

Povrch

Na horní části longboardu je nalepena speciální vrstva protiskluzového materiálu pro lepší manipulaci při jízdě. Pomocí houbičky a vody se snadno znečištěný povrch umyje a vypadá opět jako nový

Baterie

Baterie jsou speciálně určeny pro pohon longoardu. Jsou tedy pájeny na výšku, aby při propružení longboardu nedošlo k jejich poškození. Jsou v plastovém krytu zataveny se smršťovací fólii a zapojeny do řídící jednotky pomocí EC3 konektoru. Doba nabíjení 3-5 hodin.

POZOR

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ VHODNÝ DO VLHKÉHO PROSTŘEDÍ ČI NA MOKRÉ CESTY.
Recenze

Napsat recenzi

Yuneec EGO2 E-Longboard Deep Mint EU (EGO2CREU002)

Yuneec EGO2 E-Longboard Deep Mint EU (EGO2CREU002)

Skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave EU s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, dálkový ovladač, nový inteligentní pohon, délka 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Zelené zbarvení.

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.