Archivní zboží

DJI Phantom 3 Standard - DJI0326 + kompozitá ochrana

DJI0326aww

Nové

 Phantom 3 Standard, Akce plus navíc od nás dostanete + kompozitovou ochranu kamery + kovový držák na telefon a tablety + sluneční clona na kameru

Více informací

Není Skladem - Kontaktujte nás


Zlevněný produkt, bez věrnostních bodů.


12 590 Kč s DPH

14 990 Kč

-2 400 Kč

Více informací

Model je nový pouze rozbaleno neaktivováno nepoužito

Akce měsíce : navíc dostáváte

+ precizní kovový držák na telefon a na tablet

+ kompozitová chrana kamery a závěsu

+ sluneční clona na kameru

profesionální rozsáhlý manuál v Českém jazyce je samozřejmostí

RC Káně komentář : DJI Phantom 3 standard je mimořádným výrobkem světové jedničky v oblasti dronů. Neuvěřitelná novinka, tento model lze pořídit pouze za 13490,- kč s DPH. Je to samozřejmě hodně peněz, ale v porovnání s konkurenčními Drony, které zdaleka nedosahují kvality DJI ani parametrů, je tato cena fantastická. Považte jen, že za kameru, která natačí krásná videa u Phantoma 3 standardu, kde je použita Ultra HD kamera 2,7 K, to jest rozlišení 2,7 x více, než je Full-HD, pořídíte za 8- 10 tisíc. O tom, že je součástí 3-osá stabilizace, která zaručuje dokonalá videa bez škubání, která stojí od 6-ti a více tisíc, ani nemluvě. Pokud by jste si kvadrokoptéru chtěli postavit doma, tak pro dosažení kvality Phantoma vynaložíte min. 30 tisíc a měsíc práce a stále to nebude ono a na 50% to dopadne špatně.

Zvládnu uřídit DJI Phantoma 3 ? častá obava zákazníků. Pokusíme se vám zde vysvětlit a odpovědět jednoduše a srozumitelně ANO. Při doržení pravidel je ovládání Phantoma snadnější, než uřídit pokojový vrtulníček za 600,- kč a to asi tak 5 x snadnější, ano, až tak je to snadné. A jak to, že je to tak snadné ? Je to vestavěnou elektronikou s GPS tlakovým výškovým čidlem a Autopilotem DJI. To vše pracuje za Vás.

Pomocí GPS - stroj drží na pozici, kde jej necháte, jednoduše řečeno. Pokud fouká vítr, kvadrokoptéra se nakloní, ale stále zůstává na svém místě a to i když si lehnete na lehátko a položíte ovladač na zem a vůbec neřídíte. Dron stále bude čekat na Váš pohyb pákou.

Pomocí tlakového výškového čidla je hlídaná výška - pokud pustíte ovládání a položíte ho třeba na zem, tak Vám stroj zůstane viset tam, kde jej necháte - jsou automaticky hlídané všechny osy stroje a to i při dost silném větru. Vše funguje automaticky a perfektně.

Tedy při puštění všech pák řízení se stroj ukotví v prostoru na svém bodu a čeká na Váš povel, o to se postará automatika stroje.

Pokud je například Phantom ve výšce 20-ti metrů a Vy budete pohybovat pouze jednou pákou a určovat směr letu, tak bude kvadrokoptéra stále držet výšku automaticky na 20-ti metrech, při puštení páky směru se znovu zastaví a zůstane na svém bodě ve výšce 20-ti metrů.

A jak vzlétnu a přistanu? Snadno!

Položíte kvadrokoptéru na rovnou zem a zmáčknete jedno tlačítko - Phantom sám vylétne do výšky cca 2 m a zůstane tam viset a čekat na váš pohyb směru letu, nebo pohyb páky pro změnu výšky. Bez vašeho povelu zůstane na svém místě. Pokud si dáte zrovna kávu a nebudete dělat nic, tak tam bude viset cca 20 minut a pak sám přistane a vypne motory.

Přistání -  podívám se, zda je pod kvadrokoptérou vhodná plocha pro přistání a zmáčknu tlačítko. Phantom přistane automaticky sám bez Vašeho zásahu, dosedne lehce na zem a vypne motory. Pokud je pod kvadrokoptérou třeba Váš dům, tak rozhodně nemačkejte tlačítko přistání.

Přistání a automatický návrat - jsem daleko a bojím se řídit ? Snadné řešení - Zmáčknu tlačítko a dám si kávu a v klidu počkám. Phantom si poradí sám v místě, kde se nachází při vašem povelu zmáčknutím tlačítka ,,poleť domů a přistaň". Phantom provede automaticky nasledujicí - vratí se na místo startu a v klidu přistane přibližně do 6-ti metrů od místa, kde jste vystartovali.

Automatický návrat a přistání na místo startu  - po zmáčknutí tlačítka ,,vrať se domů a přistaň" se Phantom zastaví na pozici, kde se nachází, otočí se směrem k Vám a nejdříve začne stoupat a nabere výšku, kterou máte nastavenou. Ideální je mít nastavenou výšku 100 m. Do této nastavené výšky dron vystoupá, zastaví se a dá se do pohybu směrem k Vám k místu startu. Poletí tak dlouho, až bude nad místem startu ve 100 m výšce, pak začne klesat kolmo dolů a to až do výšky 0 a znovu hezky dosedne a vypne motory. Vše se děje zcela automaticky a můžete v klidu dopít kávu. Nastavení výšky návratu doporučujeme mít na 100 m a to proto, že v této výšce nejsou stromy, či stožáry, které by mohl Phantom při svém návratu potkat. Pokud máte kolem sebe něco většího, než je 100 m, tak jednoduše nastavte návratovou výšku na hodnotu třeba 150 m a hotovo, Phantom se bude vždy vracet v této výšce, kde mu nic nestojí v cestě.

Kamera Phantom 3 Standart má větší rozlišení, než je Full HD a to 2,7 x větší, označuje se 2,7 K - pokud ji porovnáme s Go-pro za 10 tisíc, tak máme pocit, že natáčí ještě lepší video - Obraz je velice realistický, bez zakřivení a má také realistické barvy. Při otáčení Dronu kolem své osy je záběr samozřejmě naprosto plynulý a také velice dobře funguje automatická clona. I když se otočíte proti slunci, tak nedochází k zatmavovaní a někdy až k blikání obrazu, jako tomu bývá u řady videokamer. Krásné plynulé přechody a korekce světla jsou na videozáznamu téměř nepostřehnutelné. Prostě natáčí perfektně a profesionálně.

Potřebuji povolení pro létání s Phanomem ?

NE, pokud nebudete používat Phantoma pro komerční účely, tak nepotřebujete žádné povolení Leteckého úřadu, ani žádné jiné. Můžete létat, ale je však třeba znát pravidla pro létání s tímto strojem a dodržovat je. Pak vám nic nehrozí a můžete legálně stroj používat. 

ANO, pokud budete Phantoma používat pro komerční účely, je nutné mít povolení Českého Leteckého úřadu

Přibližná cena povolení s náklady na dopravu a všeho kolem je cca 35 - 40 tisíc Kč, doba vydání povolení je bohužel cca 6 měsíců

Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.
Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film...
Phantom 3 je kompletní sestava DJI, navržený k vysokému výkonu, ale přitom je lehký a flexibilní, aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie, zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.

Phantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mpx snímky a stabilní videozáznam až 2,7K (1520p).
Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.
Phantom 3 umožňuje maximální rychlost letu až 16 m/s a maximální dobu letu až 23 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.

PHANTOM 3
Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnout do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim:
Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál. Při létání venku to znamená, že byla zaznamenána poloha místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.

V P režimu jsou možné dva stavy:

  • P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
  • P-ATTI: není-li k dispozici GPS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

 

A-režim
Režim, ve kterém není funkční GPS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim
Režim IOC, ve ktrém jsou využívány tři letové funkce
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)*
Bod zájmu (POI)*
Follow My*
* Tyto režimy jsou již na Phantomu 3 dostupné a funkční

Samozřejmostí u Phantom 3 je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:

  • stisknutí tlačítka pro automatický návrat
  • nízké napětí baterie
  • ztráta řídícího signálu

Mobilní aplikace
S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.
Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší), nebo Android (4,1,2 a vyšší).
Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).

Vysílač
Maximální dosah vysílače dodávaného pro ovládání Phantom 3 podle GPS polohy je v režimu CE max. 500 m v otevřeném terénu, v režimu FCC max. 1000 m v otevřeném terénu.

 

Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu pomocí vypínače S2. Další ovládací prvky slouží pro ovládání závěsu kamery.
Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava WiFi 2,4 GHz, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Obslužná aplikace umožňuje také nastavovat parametry kamery. Napájecí LiPo akumulátor vysílače má maximální dobu provozu cca 4 hodiny a je možné jej dobíjet bez vyjmutí z vysílače pomocí Micro USB.

Závěs a UHD kamera
Výsledkem několikaleté práce DJI v oblasti stabilizace záběrů je závěs kamery, který vám poskytne plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv letových podmínkách.
Natáčejte až v rozlišení 2,7K (1520p), nebo pořizujte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektiv sestávající z 9 optických členů (včetně asférického) v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo.
Záznam je ukládán na 8Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1)

  • Video: 1520p při 30 snímků/sek.
  • Fotografie: 12 Mpx
  • Optika: 9 optických členů v 9 skupinách, včetně asférického členu
  • CMOS senzor 1/2.3"
  • zorný úhel 94°
  • Tří-osý závěs

 

Obsah balení:

 • Phantom 3
 • 3-osý závěs s Ultra HD kamerou
 • micro SD karta 8Gb
 • Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon
 • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
 • 4x sada vrtulí
 • Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač
 • Drobné příslušenství
 • Český manuál

 

Letoun

Hmotnost (včetně akumulátoru)1216 g
Max. rychlost stoupání5 m/s
Max. rychlost klesání3 m/s
Maximální rychlost16 m/s (ATTI mód, bezvětří)
Max. dostupná výška6000 m zde je míněno max. nadmořská výška
Maximální letový časPřibližně 25 minut
Provozní teplota0°C až 40°C
Navigační systémVestavěná GPS

Stabilizovaný závěs

Rozsah pro ovládáníKlopení -90° až +30°
Přesnost ovládání±0.02°

Kamera

Senzor1/2.3” - 12 Megapixelů
ObjektivZorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8
Rozsah ISO100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rychlost závěrky8s -1/8000s
Maximální rozlišení záběru4000 x 3000
Fotografické módy
 • Jeden snímek
 • Sériové snímání: 3/5/7 snímků
 • Bracketing (AEB): 3/5 snímků
 • Bracketing s odstupem 0.7EV
 • Časosběr
Video módy
 • UHD: 2.7K: 2704 x1520p 30 (29.997)
 • FHD: 1920x1080p 24/25/30
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60
Maximální datový tok videa40 Mbps
Podporované typy souborů
 • Micro SD karta: FAT32/exFAT
 • Foto: JPEG, DNG
 • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC)
SD karta8GB Micro SD karta součástí balení
Provozní teplota0°C až 40°C

Wi-Fi Video přenos

Provozní frekvence2.400 GHz – 2.483 GHz
Maximální dosahFCC: 1000 m; CE: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Vysílací výkon (EIRP) FCC: 27 dBm; CE: 20 dBm

Dálkový ovladač

Provozní frekvence5.725 GHz – 5.825 GHz
Maximální dosahFCC: 1000 m; CE: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Provozní teplota0°C až 40°C
Akumulátor2600 mAh LiPo 18650
Vysílací výkon (EIRP)FCC: 19 dBm
CE: 14 dBm
Napájení600mA při 3.7V
Nabíjecí portMicro USB

Nabíječ akumulátoru

Napětí17.4 V
Jmenovitý výkon57 W

Inteligentní letový akumulátor

Kapacita4480 mAh
Napětí15.2 V
Typ akumulátoruLiPo 4S
Energie68 Wh
Hmotnost365 g
Maximální letový časPřibližně 25 minut
Provozní teplota-10°C až 40°C
Maximální nabíjecí výkon100 W

Aplikace,
Živý náhled

Mobilní aplikaceDJI GO
EIRP100mW
Provozní frekvence pro živý náhled2.4GHz ISM
Kvalita živého náhledu720P při 30fps (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
ProdlevaNízká (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)
Požadované operační systémy
 • iOS 8.0 nebo novější
 • Android 4.1.2 nebo novější
Doporučená zařízení
 • iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air,
  iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi +
  Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3,
  and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 Plus
 • Android: Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5,
  Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 9,
  Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Nubia Z7 mini,
  SONY Z3 EXPERIA, MI 3, MI PAD
*Podpora pro další zařízení s OS Android bude dostupná s ohledem na pokračující testování a vývoj

 

Recenze

Napsat recenzi

DJI Phantom 3 Standard - DJI0326 + kompozitá ochrana

DJI Phantom 3 Standard - DJI0326 + kompozitá ochrana

 Phantom 3 Standard, Akce plus navíc od nás dostanete + kompozitovou ochranu kamery + kovový držák na telefon a tablety + sluneční clona na kameru

Napsat recenzi

Příslušenství

DOTAZ NA PRODUKT

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy.