Elektrokola Česká výroba

Elektrokola Česká výroba

Akce  - osobní doprava a předání seřízeného Českého elektrokola LeaderFox ZDARMA do 100 km od Hlinska v Čechách.
RCKáně Vám toto kolo doveze vlastní dopravou seřízené a připravené k jízdě. Krátce Vás osobně zaškolíme a můžete vyrazit na perfektní jízdu s velice kvalitním elektrokolem Leadar Fox.


Test RCKáně: Testovali jsme několik výrobců elektrokol. Také jsme osobně používali 6 let elektrokolo od Leader Foxu a další 2 kola od jiných výrobců, také 6 let.

Naše hlavní poznatky a včem je rozdíl?:

  • Elektrokola za 35 i 40 tisíc od různých značek nejdou v praxi tak dobře do kopce jako elektrokolo Leader Fox za cenu 26 tisíc,  i když výrobci uvádí stejný výkon motorů.
  • Také jsme se svezli na elektrokole se středovým pohonem výkon 250W od světoznámé značky za cenu 59 tisíc korun a toto elektrokolo jelo hůře do kopce minimálně o 20% než nejlevnější kolo od Leader Foxu s motorem v zadním kole.   

  • Naše elektrokolo Leader Fox nevyžadovalo za 6 let provozu nic, bez zásahu žádná porucha motoru, elektroniky, akumulátoru a podobně.

Pouze běžná výměna plášťů, opotřebené brzdy a podobně, což jsou běžně věci při používání jízdních kol. Pokles kapacity akumulátoru o proti novému kolu byl o 30%.

U ostatních dvou elektrokol došlo po 2 a půl roku k nutné výměně akumulátoru a u obou modelů, byla nutná výměna převodovky v motoru po 3 letech.

                       
Závěrem testu RcKáně: Elektrokola Leader Fox jsou dle našich poznatků nejlepší elektrokola v poměru ceny a kvality vůbec. Určitě doporučujeme a také proto prodáváme právě tato bezproblémová elektrokola Leader Fox vyráběné a kompletně montované v České Republice.

Elektrokola Česká výroba  

na stránku
Zobrazeno 1 - 24 z 90 položek
Zobrazeno 1 - 24 z 90 položek